نماد اعتماد الکترونیکی

کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز

نو

کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز،ترجمه مريم مفتاحي،انتشارات آموت

جزییات بیشتر

2 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

با خرید این محصول شما می توانید تا 3 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 3 امتیاز دارد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود تومان 1,500.


تومان 33,500

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

مشخصات

عنوانکتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز،ترجمه مريم مفتاحي، انتشارات آموت
موضوعداستانهاي انگليسي
دسته بندیعمومي
قطعرقعي
نوع جلدشوميز
نوبت چاپيازدهم
زبان کتابفارسي
قیمت36000تومان

اطلاعات بیشتر

کتاب" من پیش از تو "اثر جوجو مویز نویسنده انگلیسی که درسال 2012 منتشرشده ؛ کتابی است همه پسند وبقول مترجم کتاب خانم مفتاحی ؛ واقع گرا بودن داستان بسیار به جذابیت رمان کمک کرده است. به راحتی در افراد اثر کرده و خواننده خودش را جای تک تک شخصیتهای داستان قرار می‌دهد. شخصیت‌های داستان آدم‌هایی هستند که ما در اطراف خود می‌بینیم.

سوژه این رمان اصلا بومی نیست و در عین حال کاملا ملموس و واقعی است. این رمان تمام مردم جهان را به چالش کشیده و دلیلش هم این است که به یک مقوله کاملا انسانی پرداخته است.

جوجو مایز متولد 1968در لندن می باشد وبا شوهر وسه فرزندش در حومه لندن زندگی میکند.وی  برای روزنامه های  مانند دیلی‌تلگراف و ایندیپندنت مقاله می‌نوشته است.واخیرا به نوشتن آثار رومانتیک روی آورده است.

شخصیت محوری داستان ویل است، جوانی ورزشکار  وصخره نورد  واز طبقه متمول که در حاد ثه ای توان حرکتی خود را از دست میدهد وگرفتار  صندلی چرخدار میشود.در مقابل لوسیا که بعنوان پرستار ویل پا به عرصه رمان میگذارد ؛دختری است از طبقه فرودست جامعه که جویای کار بوده  و در این وادی سر از خانه ویل در می آورد.

تضادها وتقابل های این دو شخص در طول داستان  وتشکیل حلقه های عاشقانه بین این دو ،خواننده را به خنده و  گاهی به گریه وامیدارد.

لوسیا  کسی است که از نظر اجتماعی فرد سر خورد ه ای است.و امکانات لذت بردن از زندگی رادارد ولی راه لذت بردن از زندگی را بلد نیست.ودر مقابل ویل راه لذت بردن از زندگی را بلد است ولی صندلی چرخدار این امکان را از وی سلب کرده است.لحظات عاشقانه ای که شخصیت های اصلی داستان با هم سپری میکنند خواننده را با شادیشان مسرور وبا غمشان محزون میکند.

تاثیری که ویل روی لوسیا میگذارد وی را به این نتیجه میرساند که باید به دانشگاه برود .ویل مدام از لوسیا میخواهد که زمانیکه ابزار خوب زندگی کردن را داری چرا از آن استفاده نمیکنی.وشاید پیام اصلی کتاب این باشد.قرار گرفتن این دو شخصیت در کنار هم باعث غلبه آنها بر احساس پوچی در زندگی اشان میشود.

استقبال از کتاب در دنیا به حدی بود که فیلمی با همین اسم توسط تی شاروک وبابازی امیلی کلارک و سم کلافین در سال 2016 به اکران عمومی در آمد ومورد استقبال وسیع قرار گرفت.

از دیگر آثارمطرح این نویسنده که منتشر شده به شرح ذیل است:

-کتاب پس از تو (کتابیست که در ادامه کتاب پیش از تو نوشته شده است)

-دختری که رهایش کردی

-یک بعلاوه یک

12 محصولات دیگر در همان شاخه:

کتاب ما چگونه ما شدیم
کتاب ما...

تومان 29,500

كتاب جامعه شناسي به زبان ساده
كتاب جامعه...

تومان 14,500

کتاب پدر من بهترین پدر دنیاست
کتاب پدر من...

تومان 800

كتاب در جستجوي خوشبختي
كتاب در...

تومان 2,300

كتاب طالع بيني خورشيدي
كتاب طالع...

تومان 30,000

کتاب یک بعلاوه یک
کتاب یک...

تومان 38,000

کتاب غذا دعا عشق
کتاب غذا...

تومان 33,000

کتاب قابلمه را فراموش کن
کتاب قابلمه...

تومان 32,900

كتاب استيو جابز
كتاب استيو...

تومان 18,000

كتاب پس از تو
كتاب پس از تو

تومان 35,500

كتاب سال بلوا
كتاب سال بلوا

تومان 17,000

كتاب سمفوني مردگان
كتاب سمفوني...

تومان 13,000